Home

Mediate Interconnect mus eller rotte sekera vlastny gol vejr asiatisk Vær tilfreds

NHL: Sekera asistoval McDavidovi na prvý kapitánsky gól

Andrej Sekera o vlastnom góle: Ako rozdýchal nešťastný teč v úvode zápasu?  | Nový Čas
Andrej Sekera o vlastnom góle: Ako rozdýchal nešťastný teč v úvode zápasu? | Nový Čas

Dallas so Sekerom ešte neprehral, tešili sa aj Chára s Pánikom | SPORTNET

Sekerovi neuznali gól, v hľadisku bol aj Šatan | Televízia Markíza

VIDEO Nešťastná noc pre Slovákov: Černák strelil vlastný gól, Sekera aj  Tatar bez bodu | Športky.sk
VIDEO Nešťastná noc pre Slovákov: Černák strelil vlastný gól, Sekera aj Tatar bez bodu | Športky.sk

Galéria k článku: VIDEO Nešťastná noc pre Slovákov: Černák strelil vlastný  gól, Sekera aj Tatar bez bodu - fotografia 2/9 | Sportky
Galéria k článku: VIDEO Nešťastná noc pre Slovákov: Černák strelil vlastný gól, Sekera aj Tatar bez bodu - fotografia 2/9 | Sportky

Brankársky luxus: Halák inšpiruje Raska. A naopak

Triumf Chárovho Bostonu, hráči Pittsburghu triafali žŕdky | Noviny.sk

Tatar zažiaril pri výhre Montrealu po nájazdoch, Sekera prispel gólom k  triumfu Dallasu (video) - Webnoviny.sk
Tatar zažiaril pri výhre Montrealu po nájazdoch, Sekera prispel gólom k triumfu Dallasu (video) - Webnoviny.sk

Slováci podali najlepší výkon MS: Ako prví sme dokázali Švédom uchmatnúť  bod | TVNOVINY.sk
Slováci podali najlepší výkon MS: Ako prví sme dokázali Švédom uchmatnúť bod | TVNOVINY.sk

Hokejovinky - Fantastický výkon!!! Proti Švedom sme podlahli až po  predĺžení keď Andrej Sekera si strelil vlastný gól (3:4pp) | Facebook
Hokejovinky - Fantastický výkon!!! Proti Švedom sme podlahli až po predĺžení keď Andrej Sekera si strelil vlastný gól (3:4pp) | Facebook

Výborný výkon Slovenska proti Švédsku so smolným koncom. Rozhodol vlastný  gól | Šport7.sk
Výborný výkon Slovenska proti Švédsku so smolným koncom. Rozhodol vlastný gól | Šport7.sk

Vlastný gól, bez bodov i víťazstiev. Slováci mali v NHL ťažkú noc - NHL -  Hokej - Šport - Pravda
Vlastný gól, bez bodov i víťazstiev. Slováci mali v NHL ťažkú noc - NHL - Hokej - Šport - Pravda

Kuriózny vlastný gól Andreja Sekeru v zápase s Rakúskom (VIDEO)

Dallas Stars, za ktorý hráva aj Andrej Sekera, hlási pozitívnych na covid |  SPORTNET
Dallas Stars, za ktorý hráva aj Andrej Sekera, hlási pozitívnych na covid | SPORTNET